5 důvodů proč je dúležité mít dobré video

 
 • Rychlost až na prvním místě
  • Kdo z nás má dnes čas ztrácet čas? Nikdo, pochopitelně. A právě video čas výrazně šetří. Proč? Je to nejrychlejší médium pro šíření informací. Naprostá většina lidí dá v dnešní době přednost minutovému líbivému videu než stránce plné textu. Statistiky hovoří jasně - oproti psanému textu je video 5x efektivnější
 • Umí zaujmout
  • Lidé, kteří se podívají na video, zůstávají na stránce průměrně o 2 minuty déle. A čím delší dobu návštěvníci na stránce stráví, tím větší je šance, že si web zapamatují, že se na webu zaregistrují, budou službu sledovat na sociálních sítích nebo si rovnou zakoupí produkt.
 • Zvyšuje obrat
  • Opět z kapsy vytáhneme jednu neúprosnou statistiku. Pravděpodobnost nákupu na webu roste až o 64 %, pokud si zákazníci mohou prohlédnout video o produktu. Je to prosté, málokdo chce kupovat zajíce v pytli. A online video je řešením, jak vzbudit v zákazníkovi pocit větší jistoty a ukázat mu, že své peníze nevyhazuje z okna.
 • Je dobré pro SEO
  • Nejen, že video na webu zvyšuje šanci zobrazení na první stránce Googlu až o 50 %, ale sami určitě uznáte, že pokud se zobrazí ve výsledcích vyhledávání mezi nudným textem i náhled videa, bude k prokliku lákat více.
 • Video lidi prostě baví
  • Vítejte v době sociálních sítí. Lidé na nich tráví obrovskou část svého volného (a pracovního) času. Baví je postovat zajímavé příspěvky, lajkovat, sdílet a komentovat. Video je ke sdílení přímo stvořené! A pokud se z něj navíc podaří udělat tzv. virál, obletí svět rychlostí viru a zadarmo přiláká tisíce nových zákazníků.

NAŠE SLUŽBY

Multimedia

Animované reklamní spoty

Digitální reklama se prudce rozvíjí, držte krok s doubou...

Production

Produkce Vaší reklamy od A do Z

Provedeme Vás celým prosem tvorby reklamního spotu...

Web Development

Animovaná reklama na Webu

Oživte svůj web krátkým reklamním spotem...

Facebook

Animovaná reklama na FB

Zákazníci budou mít Váš Facebook ještě raději...

Emotikony

Clean Icons  

Někdy v roce 1980 použil jistý Scott Fahlman ve svém příspěvku v té době nepochopitelné tři znaky za sebou „:-)“ a tím rozpoutal vlnu „ksichtíků“, které se začaly objevovat zejména při diskusích a v elektronické poště. Známe je celou dobu co existuje Internet a říkáme jim emotikony, česky smajlíci.
Vytvořte si své vlastní, zcela originální Emotikony a začněte komunikovat se zákazníky nebo v rámci reklamní kampaně zcela novým stylem. Odměnou bude úsměv :-) Vašich zákazníků.


2D Animace

2D Animace  

Dvojrozměrné kreslené filmy (tzv. cartoons) mají u nás poměrně dlouhou a úspěšnou tradici. Nicméně doba, kdy se malovaly ručně a k jejich tvorbě používaly průhledné fólie, je již dávno pryč. Dnes už je možné takové dílo vytvořit na počítači bez větší námahy – stačí nápad a trocha výtvarného talentu.
U nás jsou spojovány spíše s filmy pro děti, a tak je možné je dobře použít také pro reklamní kampaně narážející na vzpomínky či sentiment zákazníků.


3D Animace

3D Animace  

3D animace má v reklamě již delší dobu své místo a to nejenom v televizi ale i v mobilních telefonech a na interneru. Při vhodně zvolené koncepci patří mezi hlavní výhody především finanční úspory ve srovnání s klasickou tvorbou, větší kreativní svoboda a velký výtvarný potenciál.
Právě v současné době, kdy se inzeruje zejména na internetu, má tento druh reklamy velký význam. Pokud potřebujete tuto efektní reklamu, neváhejte se na nás obrátit.


 

O Silent Cartoons

Děláme svou práci rádi a je to na ní také vidět. Naši animátoři mají dlouhodobé zkušenosti s tvorbou Animovaného filmu a podíleli se na řadě úspěšných projektů. Naším mottem je věta, kterou prohlásil známý reklamní guru David Ogilvy

"The best ideas come as jokes. Make your thinkings as funy as possible"
Více...

Novinky na Twitteru

Fotografie z Flickru